Tretí ročník pretekov - celkové výsledky


1. CT KLENOVEC (Kováč Milan, Hruška Maroš)                                      (14 A)   54 ks   143,62 kg

2. CT JULKOVCI (Šestina Jaroslav, Hrbál Dávid)                                    (9 A)    20 ks     92,51 kg

3. NO RESPECT KIMOT VÝCHOD (Šoganič Martin, Kolesár Martin)    (3 A)     14 ks     67,75 kg 

4. UNITED CARP TEAM (Gášpár Alexander, Juhász Zoltán)                     (19 B)     19 ks    63,35 kg

5. NO RESPECT KIMOT (Kasáč Ján, Gracza Tomáš)                                 (13 A)    20 ks    62,39 kg

6. ELITE CARP TEAM (Ligárt Ivan, Vološin Pavol)                                      (12 A)    20 ks    54,36 kg

7. ORTHODOX CARP (Nandráži Milan ml., Šafárik Jaroslav)                      (8 B)    25 ks      51,11 kg

8. CT MAMUTY (Krochmal Alexander, Pletka Peter)                                 (20 B)    12 ks     49,73 kg

9. GS CARP TEAM (Szabó Dózsa Marek, Gallo Juraj)                                (15 B)    17 ks    42,26 kg

10. CT KEXOVCI (Reken Jaroslav, Reken Maroš)                                         (4 A)    12 ks     37,69 kg

11. DELPHIN TEAM (Rus Marko, Hudák Michal)                                           (10 A)   14 ks      37,30 kg

12. CT BAGO (Badín Roman, Badín Jaroslav)                                               (2 A)    11 ks     33,85 kg

13. CT RV 73 (Lapšanský Gabriel, Čapo Miloš)                                            (16 B)   10 ks    33,72 kg

14. CT BOBO (Lisoň Róbert, Lisoň Róbert ml.)                                              (1 A)     7 ks     25,96 kg

15. FUNKY FISH LUČENEC (Tóth Peter, Ďalog Ondrej)                               (11 A)     4 ks     14,48 kg

16. STARBAITS SK (Sihelský Ľuboš st., Sihelský Ľuboš ml.)                        (17 B)    5 ks     12,05 kg

17. EXTREME CARP GEM. HÔRKA (Kerepesi Attila, Ronyecz Erich)            (7 B)     5 ks      9,92 kg

18. CT KIŠKO (Kovács Tibor, Kiss František)                                                 (6 B)     2 ks      9,83 kg

19. Z&J TEAM TORNAĽA (Švihla Jozef, Bartók Zoltán)                                (5 B)     3 ks      5,76 kg

20. JJ CARP TEAM (Forgáč Ján, Ilašenko Jakub)                                       (18 B)     1 ks       5,16 kg


VÍŤAZ SEKTORA A - NO RESPECT KIMOT                                                                      62,39 kg

VÍŤAZ SEKTORA B - UNITED CARP TEAM                                                                      63,35 kg

NAJVÄČŠIA RYBA - CT RV 73                                                                   kapor 11,47 kg / 90 cm

1. RYBA NAD 70cm - ORTHODOX CARP                                                                             74 cm

1. RYBA NAD 80cm - NO RESPECT KIMOT TEAM VÝCHOD                                             85 cm

3 NAJVÄČŠIE RYBY - CT JULKOVCI                                                                                26,62 kg


Priebežné poradie podľa dní:

Fotogaléria: